• Odwiedziło nas: 205743

WSPÓŁPRACA Z UNIWERSYTETEM MŁODZIEŻOWYM

Drodzy Rodzice,

Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach podjęła współpracę z Uniwersytetem Młodzieżowym w zakresie realizacji bezpłatnych zajęć online.

Celem zajęć prowadzonych online jest podniesienie wiedzy młodzieży szkolnej z zakresu psychologii, medycyny oraz prawa poprzez udział w wybranych zajęciach online dla szkół podstawowych.

Program obejmuje bezpłatne zajęcia online z zakresu prawa, psychologii oraz medycyny. Zajęcia rozpoczynają się od 19 marca br. – a pilotażowy program będzie realizowany przez 3 miesiące. Każda lekcja będzie trwała około 45 minut.

Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, środę oraz czwartek o godz. 17:30. Lekcje z prawa planowane są we wtorki, z psychologii w środy a z nauk medycznych w czwartki. Koordynator programu każdego dnia, w którym będą odbywały się zajęcia prześle na konto aplikacji Librus każdego ucznia link aktywujący, do prowadzonych zajęć.

Koordynator Agnieszka Latuszek