• Odwiedziło nas: 207181

WOLONTARIAT: KONTYNUACJA AKCJI:"GŁOŚNO CZYTAĆ KAŻDY MOŻE!"

Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza kontynuują akcję "GŁOŚNO CZYTAĆ KAŻDY MOŻE!". Tuż przed feriami czytali najmłodszym przedszkolakom, zerówce i pierwszakom.
"Niesamowite przygody DZIESIĘCIU SKARPETEK (czterech prawych i sześciu lewych)" Justyny Bednarek to pozycja opisująca przygody dziesięciu tytułowych pojedynczych skarpetek. W trakcie czytania uczniowie klasy pierwszej próbowali uzyskać odpowiedź na pytanie: Co się dzieje ze zgubionymi w czasie prania skarpetkami?
"MISIA i jej mali pacjenci. Świąteczne opowieści" Anieli Cholewińskiej-Szkolik dostarczyły dzieciom z zerówki odpowiedzi na pytania dotyczące zwierząt z bożonarodzeniowej szopki: Co stało się z reniferami z zaprzęgu Mikołaja? Czy Misia ocali rannego ptaszka? Czy osiołek odzyska świąteczny nastrój? ...
Najmłodsze dzieci poznały rezolutną przedszkolaczkę Basię, która tak jak oni, odkrywa piękno i różnorodność otaczającego ją świata. Książka " Basia i zagadki wszechświata. Mikroby" Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak pokazuje, że świat jest pełen niewidocznych gołym okiem mikrobów, a spotkanie z nimi staje się dla bohaterki ciekawą przygodą.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO GŁOŚNEGO CZYTANIA!